Is het niet de hoogste tijd voor verandering?
Ontdek hoe fijn het is om op een andere manier met stress om te gaan, jouw grenzen duidelijk aan te durven geven en te durven kiezen voor dingen waar jij blij van wordt.

Heb jij het gevoel dat je meer uit je werk en je leven zou kunnen halen? Dat je nu continu in de sneltrein zit, gejaagd door het leven gaat en er niet uit haalt wat erin zit? Voel jij je op dit moment echt gelukkig?
Dat moet anders kunnen toch? Hoe fijn zou het zijn als je hoofd minder vol zit van alle dingen waar je aan moet denken of rekening mee moet houden? Of dat je minder stress ervaart en meer rust in je lijf zou hebben?
Wellicht heb je al verschillende dingen ondernomen, maar zonder resultaat. Je voelt je gefrustreerd, moe en onzeker. Bij anderen lijkt het wel te lukken. Hebben zij dit gevoel dan niet?
Je weet dat het tijd is voor verandering. En het kan echt anders! Geef jezelf nu het cadeau om de eerste stap naar verandering te zetten!
Je voelt je niet optimaal gelukkig
Continu gejaagd gevoel
Heb jij het gevoel dat je continu van alles moet en door de dagen racet in versnelling 6? Je hebt een drukke baan en privéleven, maar heb je ook nog tijd voor jezelf?
'Nee' zeggen is lastig
Een nieuw project, een taak van een collega overnemen of een uitnodiging van een feestje. Je zegt overal ‘ja’ op! Uit enthousiasme, maar ook omdat je het graag goed doet. Leuk, maar ook vermoeiend. Of niet?
De drang naar iets nieuws
Ondanks dat je jouw leven prima op de rit lijkt te hebben, voelt het niet zo. Je hebt regelmatig de drang naar iets nieuws, iets anders, iets beters. En wanneer je dat dan weer hebt, dan kijk je alweer uit naar het volgende. Wat wil je nou?
Zijn een aantal van onderstaande punten herkenbaar voor jou?
Zou het niet fijn zijn om weer even terug te gaan naar de basis van wie jij wilt zijn?
In deze Back on Track Kickstart ga jij inchecken in hoe jij in het leven staat, waar jij blij van wordt en wat jij wilt. Nu en op de lange termijn.
Stel je eens voor als je kon denken: “Fuck de buitenwereld!”. Dat je je niet druk zou maken over wat anderen van jou of de situatie zouden vinden. Zou je dan nog steeds moeite hebben met ‘nee’ zeggen? Zou je dan leven, zoals je nu leeft?
Nee! En wat zou het jou opleveren wanneer je dat zou doen? Hoe tof zou dat zijn?!
Je gaat in de Back on Track Kickstart training leren hoe jij meer regie kan pakken op jouw eigen gedrag en hierdoor JOUW keuzes kan maken. Wanneer dit lukt, ga jij de keuzes maken die bij jou passen en ga je vooral de dingen doen waar jij energie van krijgt. Je gaat kiezen voor jezelf en beslissingen maken waar jij ook echt achterstaat.
Hoe fijn zou dat zijn!
Je weet en voelt dat je de eerste stap mag gaan zetten!
Het is nu tijd voor JOU!
Daarom is er deze Back on Track Kickstart!
In deze Back on Track Kickstart ga je door middel van de videolessen en de werkboeken jezelf de kickstart geven die jij nodig hebt om dichter bij jezelf te komen. Dichter bij wat JIJ wilt! Dat telt namelijk. Jij bent hartstikke belangrijk.
Dat vind jij toch ook?
Deze kennis had je eigenlijk op school willen leren!

Er zijn geen goede excuses!
Ik heb er geen tijd voor
Dat is de reden dat je juist wel deze training mag gaan doen! Als jij leert om bewuste keuzes te maken en kiest voor wat jij belangrijk vindt, dan gaat het je tijd opleveren!
Het gaat me toch niet helpen
Wat deze training jou gaat brengen is dat je in gaat zien dat je jouw kritische stem minder serieus mag nemen. Natuurlijk kan jij het veranderen!
Ik probeer het zelf wel
Dat mag uiteraard! De vraag is: Heb je dat niet al geprobeerd? Er is een reden waarom je op deze pagina bent uitgekomen. Laat me je helpen!
Dit is wat anderen zeggen
“De Back on track kickstart training is een mooie basis om met jezelf aan de slag te gaan. De training is erg volledig en geeft je inzicht in jezelf als persoon op verschillende vlakken. Uiteindelijk moet je het wel zélf doen, maar Marianne helpt daarbij om je te motiveren en ondersteunen!”
De Kickstart training heeft mij geholpen bewuster te worden van zaken waar ik te veel en te weinig aandacht aan besteed. Het werkboek bestaat uit de juiste, kritische vragen die je valkuilen goed in kaart brengen. De training is daarmee effectief, prettig om te volgen en Marianne een deskundige coach die graag tijd voor je maakt.
Hoe werkt deze Back on Track Kickstart training?
Duur training
De training duurt 6 weken. In deze 6 weken ontvang je 12 videolessen inclusief werkboeken.
Videolessen
In deze videolessen neem ik jou stap voor stap mee door de verschillende onderwerpen naar jouw pure basis. Deze video’s vind je in de online academie.
Werkboeken
De werkboeken bevatten kritische vragen en praktische opdrachten die jou helpen om je meer bewust te worden van de keuzes die je maakt, en of dit ook de juiste keuzes voor jou zijn.
Live online Q&A
Je loopt nooit vast door de live online Q&A! Iedere twee weken zal er een live online Q&A gepland worden en heb je de mogelijkheid om vragen te stellen. In deze live zal ik ook extra kennis, inzichten en persoonlijke ervaringen delen.
Start: Nu meteen
Na aankoop ontvang je jouw inloggegevens en kun je direct starten. Iedere week zullen er nieuwe lessen beschikbaar komen.

Jouw trainer: Marianne
Ik heb ruim 10 jaar ervaring als sport- en prestatiepsycholoog in verschillende organisaties en binnen mijn eigen praktijk. Mijn werkwijze heeft zich al honderden keren bewezen. Typisch: mensen vragen zich af waarom we deze kennis niet op school hebben geleerd!
Wat gaat er veranderen door het volgen van de Back on Track Kickstart?
Je leert met meer afstand luisteren naar je kritische stem in je hoofd en deze minder serieus te nemen;
Je gaat je focussen op de zaken waar je controle over hebt. Al het overige leer je los te laten;
Je gaat ervaren dat als je goed voor jezelf zorgt en echt jezelf mag zijn, je ook een fijner mens bent richting anderen.
Wat belangrijk is om te weten voordat je start met deze Back on Track Kickstart:
BAM, even de realiteit in, want er zijn genoeg trainingen die veel beloven en het niet waarmaken:
Deze training gaat niet werken als je er zelf niet mee aan de slag gaat. Uiteindelijk is de keuze bij jou of je op deze manier door wilt gaan of niet. Als je aan de slag wilt en ook gaat dan zal je mooie resultaten behalen!
Dus geen wonderen, want deze bestaan niet. Wel een realistische kijk op hoe jij je leven op dit moment leidt. Samen erachter komen of dit ook het leven is dat je wilt leiden en praktische handvatten om hier mooie stappen in te zetten!
Ik gun jou een leven waarin je liefdevoller met jezelf omgaat, waarbij jij nummer 1 wordt.
Inhoud training
Ben je benieuwd naar de inhoud van de training?
Hieronder vind je een opsomming van de onderwerpen die behandeld worden tijdens deze 6 weken.
Week 1 - Commitment & Balans
In deze week gaan we kijken hoe jij het meest uit de training kan gaan halen en in hoeverre jouw leven op dit moment in balans is. Waar zitten de knelpunten en hoe kunnen we ervoor zorgen dat we hier de eerste stappen gaan zetten.
Week 2 - Waarden & Controle
Wat vind jij belangrijk in het leven en lukt het ook om hier tijd aan te besteden? Ik leer je hoe je aandacht kan geven voor de belangrijke dingen en daarnaast waar we wel en geen invloed op uit kunnen oefenen.
Week 3 - Doelen & Dromen en angsten
Waar doelen vaak een saai onderwerp is, ga ik je laten zien hoe het toch leuk gebracht kan worden en hoe nuttig het kan zijn. Dit allemaal naar aanleiding van een vakantieverhaal van mij. Daarnaast gaan we een kijkje nemen in jouw dromen en ook jouw angsten die er op dit moment voor zorgen dat je nog geen stappen durft te zetten naar jouw dromen.
Week 4 - Gedachten: overtuigingen en regels
Je gaat deze week letterlijk voor de spiegel staan! Ja, dat kan eng zijn, maar neem van mij aan, dat is ook fijn! Ik ga je leren dat je niet alles hoeft te geloven wat je kritische stem zegt. Daarnaast gaan we inzoomen op jouw regels en kijken hoe je hier op een andere manier mee om kan gaan.
Week 5 - Vermijding & In het nu zijn
Deze week ga ik jou leren welke strategieën jij ontwikkelt hebt om te blijven staan waar je nu staat. Daarnaast ga ik jou leren hoe fijn het is als je even niet met je hoofd in het verleden of de toekomst zit.
Week 6 - Vasthouden
Deze week ga ik je meenemen in hoe je alles wat je geleerd hebt kunt vasthouden. Je hebt met deze training een back on track kickstart gedaan op bepaalde situaties in jouw leven en dit willen we graag vasthouden!
Wat is de investering voor deze Back on Track Kickstart Training?
Zou het voor jou ook fijn zijn om weer back on track te zijn? Daar kan deze concrete kickstart jou zeker bij helpen.
Het is tijd voor verandering en alleen JIJ kan deze verandering starten. Dus, ben jij ook klaar met op deze manier door het leven te gaan? Gun jezelf dan dit cadeau en ga lekker met jezelf aan de slag! Op naar een nog fijner leven!
Jouw investering nu: 247 euro excl. btw


Direct toegang tot de Mindkick Academy | Levenslang toegang tot de cursus | 12 weken toegang tot de live Q&A
Veelgestelde vragen
We beantwoorden hier de meest gestelde vragen. Staat jouw vraag er niet bij? Mail dan naar contact@mindkickacademy.nl
Voor wie is deze training?
Deze training is speciaal ontwikkeld voor alle mensen die zichzelf niet optimaal gelukkig voelen. De mensen die met stress door het leven gaan, te veel luisteren naar het stemmetje in hun hoofd in plaats van hun eigen gevoel. En hierdoor meer verwijderd zijn geraakt van wat hun pure basis is: de waarden die zij belangrijk vinden en van wat ze echt willen in het leven. Heb jij het gevoel dat je te veel stress ervaart in je leven, te vaak luistert naar je innerlijke criticus en je leven te veel laat leiden door wat anderen vinden? Dan zorgt deze training voor een back on track kickstart voor jou!
Ik herken je me niet helemaal in de beschrijving. Is deze training dan wel iets voor mij?
Wanneer je verschillende punten herkent hierboven dan weet ik 100% zeker dat jij baat hebt bij deze training. Deze training zal iedere persoon helpen om bewust te zijn van wat hij of zij anders wil in het leven en of hij/zij blij is met hoe het leven nu geleid wordt. Dus bij twijfel gewoon doen! Je wilt verandering en deze training gaat daarvoor zorgen.
Hoeveel tijd kost het om deze training te volgen?
Je ontvangt 2 lessen per week door middel van een videoles en een werkboek. Dit zijn korte video’s (2-6 minuten). De video beluisteren en het werkboek invullen kost je ongeveer 30-45 minuten. Daarnaast is mijn advies om de praktische handvatten dagelijks in de praktijk toe te passen. Dit zorgt voor het grootste resultaat.
Wanneer start en eindigt de training?
Je kunt op elk moment de training starten. Je hoeft dus niet te wachten. Je kunt de training volgen in je eigen tempo. Iedere week komen er twee lessen vrij waar je mee aan de slag kan. De inhoud van de training zal voor jou beschikbaar blijven en je mag de eerste 12 weken ook deelnemen in de live online Q&A’s.